Arsenal na nováčka nevyzrál. Kanonýři v úvodním utkání Premier League podlehli Brentfordu

Fotbalisté londýnského Arsenalu prohráli v prvním kole anglické Premier League na půdě Brentfordu 0:2. Vítězství nováčka soutěže zařídili trefami Sergi Canós a Christian Nörgaard.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání anglické Premier League mezi Brentfordem a Arsenalem

Utkání anglické Premier League mezi Brentfordem a Arsenalem | Foto: PETER CZIBORRA | Zdroj: Reuters

Brentford se vrátil do nejvyšší soutěže po 74 letech a obnovenou premiéru začal skvěle. Mbeumo ještě trefil z úhlu brankovou konstrukci, v 22. minutě už ale střelou na přední tyč zaskočil Canós brankáře Lena.

Rekordní přestupy, návrat fanoušků a vyrovnaný boj o titul. Startuje nový ročník anglické Premier League

Arsenal se dostával do šancí jen ztěžka, v 73. minutě naopak inkasoval podruhé. Po dlouhém autovém vhazování si našel propadlý míč Nörgaard a hlavou znovu rozvlnil síť.

Dánský záložník se trefil po 86 ligových zápasech, naposledy skóroval téměř před čtyřmi lety ještě v dresu Bröndby Kodaň.

Kanonýři se už na gólovou odpověď nezmohli a nenavázali na vydařený konec uplynulé sezony, kdy v Premier League vyhráli závěrečných pět kol.

mov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít