Fotbalisté Bohemians doma v této sezoně ještě neprohráli, se Zlínem remizovali 2:2

Fotbalisté Bohemians dál drží neporazitelnost na domácím hřišti. V 10. kole Fortuna ligy sice Klokani se Zlínem dvakrát prohrávali, díky dvěma gólům obránce Milana Havla ale nakonec remizovali 2:2.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Milan Havel slaví gól proti Zlínu.

Milan Havel slaví gól proti Zlínu. | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

Bohemians na svém stadionu v této sezoně ztratili body jen jednou, když remizovali s Plzní, a ze zbylých tří zápasů pokaždé odcházeli se třemi body. Proti Zlínu ale Pražané nezačali vůbec dobře, protože už v šesté minutě prohrávali. Zdeněk Folprecht před vápnem napálil odražený míč po teči útočníka Tomáše Wágnera skončil v domácí bráně.

Za každého plyšáka dáme 100 korun nadaci, reaguje Tvrdík na akci fanoušků Sparty proti ‚zrádcům‘

Netrvalo to ale dlouho a bylo vyrovnáno. Antonín Vaníček upaloval sám na gólmana Stanislava Dostála a rozhodl se pro kličku. Ta mu sice vyšla, jenže se zahnal do nevýhodného úhlu a zdálo se, že je po šanci. Domácí útočník pak ale ještě našel ve vápně Milana Havla a ten poslal míč do sítě.

Krátce nato si mohli Zlínští vzít vedení zpět, to by ale Tomáš Poznar nesměl v dobré pozici hlavou střílet nad bránu. Hosté ale ještě do přestávky nakonec znovu vedli, když v nastavení přesně pálil z kraje vápna bývalý hráč Bohemians Dominik Mašek.

Ani tentokrát ale vedení Zlínu nevydrželo dlouho, protože už ve 49. minutě se podruhé v utkání prosadil Milan Havel, když tečoval nepřesný pokus Jakuba Podaného. Podaný pak střílel ještě jednou, jeho pokus z přímého kopu ale Dostál zvládl vyrazit.

Další skvělý zákrok předvedl Dostál o chvíli později, když skvěle zabránil ve skompletování hattricku Havlovi, který si naběhl na přetažený centr.

V 78. minutě si hosté pořádně zkomplikovali situaci, protože Folprecht viděl druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Bohemians ale z početní převahy nic nevytěžili, a tak doma remizovali se Zlínem 2:2.

FORTUNA:LIGA - Základní část (PLATNÉ K 20. 9. 2019)

10. kolo první fotbalové ligy:
Bohemians Praha 1905 - Fastav Zlín 2:2 (1:2)
Branky: 23. a 49. Havel - 5. Wágner, 45.+1 Mašek. Rozhodčí: Adámková - Kubr, M. Podaný - Královec (video). ŽK: Vodháněl, Keita - Folprecht, Poznar. ČK: 78. Folprecht. Diváci: 4301.

tat Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít