Ščasný by se měl vzdát funkce sportovního ředitele a Spartu trénovat, myslí si Komňacký

O fotbalové Spartě se v poslední době nemluví jen v souvislosti se sportovními výsledky. Kolem ligového týmu je rušno třeba kvůli velkému počtu zahraničních hráčů, aktuálně se řeší i trenérská situace. V polovině minulé sezony nahradil neúspěšného Itala Stramacioniho Pavel Hapal. Jenže ten už je taky pryč - v novém ročníku vydržel jen dva soutěžní zápasy. Teď se možná hledá nový kouč.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zdeněk Ščasný. | Foto: Kateřina Šulová | Zdroj: ČTK

„V tuhle chvíli zatím nemáme žádné řešení, protože ty zápasy šly strašně rychle po sobě a my jsme teď neřešili trenéra, ale to, jak hrát v Jablonci, se Suboticí, se Slováckem. Nejužší vedení si sedne a bude situaci řešit,“ říkal sportovní manažer Sparty Zdeněk Ščasný po posledním ligovém utkání, které pro něj bylo třetím v pozici původně ohlášeného dočasného trenéra.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ščasný by se měl vzdát funkce sportovního ředitele a Spartu trénovat, myslí si Komňacký

„Je to samozřejmě dosti podivná situace, když Sparta ohlásí hned po příchodu nového trenéra, že hledá jiného,“ myslí si František Komňacký, bývalý úspěšný ligový trenér a asistent u české reprezentace, podle kterého by pro Spartu neměl být problém najít kouče ani v současné nestandardní situaci.

„V tomhle okamžiku situace dospěla do stádia, kdy Zdeněk pracuje, připravuje tým a otázka volby trenéra teď musí přejít na někoho jiného,“ nespojoval by František Komňacký dohromady kvůli náročnosti funkci sportovního manažera klubu a trenéra týmu. Nabízí tak jednu možnou variantu.

„Myslím, že optimální by bylo, kdyby se Zdeněk Ščasný vzdal funkce sportovního ředitele a Spartu trénoval,“ říká František Komňacký.

O novém trenérovi ještě Sparta podle všeho jasno nemá, už ale počítá se zužováním kádru, který je podle Zdeňka Ščasného jen pro ligu a domácí pohár moc široký.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme