Ribéry strčil při utkání do rozhodčího a byl potrestán. ‚Jeho vášeň se mi líbí,‘ hájil ho trenér

Bývalý francouzský fotbalový reprezentant Franck Ribéry dostal v italské lize disciplinární trest na tři zápasy za napadení rozhodčího. V zápase za to obdržel červenou kartu. Disciplinární komise následně jeho chování označila za velmi nezdvořilé a udělila mu i pokutu 20.000 eur, tedy více než půl milionu korun.

Řím Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalista Franck Ribéry | Zdroj: Reuters

Ribéry se navíc předtím dostal do konfliktu i s trenérem Vincenzem Montellou, protože nesouhlasil s tím, že byl deset minut před koncem střídán. „Vypadal unaveně, takže možná byl naštvaný, protože chtěl střídat dřív“, žertoval kouč v rozhovoru pro Sky Sports. „Sám jsem byl útočník, takže vím, jaké to je, když vás vystřídají. Jeho vášeň a zaujetí se mi líbí,“ dodal.

Náhradník ve druhé německé lize zavinil penaltu. Do zápasu přitom ani nenastoupil

Číst článek

Ani Montella s vítězným gólem, který vstřelil minutu před koncem Ciro Immobile, nesouhlasil, protože brance podle něj předcházel faul. "Nerozumím tomu. Máme tady video, jde o rozhodující okamžik v závěru zápasu, tak proč se na to nepodívat?" uvedl trenér.

„Rozhodčímu jsem pak řekl: Když se po zápase na incident podíváte a usoudíte, že to nebyl faul, koupím vám kafe. Když budete nadále přesvědčený, že to faul byl, tak koupíte kafe vy mně. Kdyby se na to šel podívat hned, tak by třeba rozhodl stejně, ale aspoň bychom měli jistotu,“ prohlásil Montella.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme