Na Ligu mistrů od 2850 korun. Plzeň zveřejnila ceny balíčků vstupenek, varuje před podvodníky

Fotbalová Viktoria Plzeň zveřejnila ceny balíčků vstupenek na utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid, AS Řím a CSKA Moskva. Majitelé permanentek zaplatí za tři zápasy nejlepší evropské klubové soutěže 2 850 korun, naopak nejdražší variantou, která jde do prodeje, je balíček za necelých devět tisíc korun.

Plzeň Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Los Ligy mistrů v Monaku.

Los Ligy mistrů v Monaku. | Foto: Claude Paris | Zdroj: ČTK/AP

„Cílem klubu je jednoznačně odměnit naše nejvěrnější fanoušky, tedy majitele permanentních vstupenek. Chceme je na stadionu a těšíme se na fantastickou fotbalovou kulisu, kterou v Doosan Areně určitě vytvoří,“ uvedl mluvčí Viktorie Václav Hanzlík na klubovém webu.

Liga mistrů přinese Viktorii Plzeň stamiliony korun

Číst článek

Permanentkáři mají oproti ostatním fanouškům výhodu přednostního prodeje a zároveň jsou pro ně balíčky levnější. Například za balíček čtvrté kategorie zaplatí o 550 korun méně než fanoušci bez permanentek, na balíčku nejlepších lístků ušetří dokonce 1 500 korun.

Přednostní prodej startuje na pokladnách u plzeňského stadionu 4. září a bude trvat do 8. Pak si budou moct případně pořídit vstupenky i ostatní zájemci.

Vedení plzeňského klubu také varovalo před podvodníky, kteří už před zveřejněním oficiálního ceníku vstupenky nabízeli, a to často navíc za astronomické ceny. Jeden ze serverů například nabázel vstupenku na utkání proti Realu za více než 27 tisíc korun.

Viktoriáni, hvězdný podzim v Doosan Areně je tady a my vás chceme mít u toho! Veškeré informace k prodeji balíčků na UEFA Champions League najdete v článku ➡️ fcviktoria.cz/clanek.asp?id=…

#fcvp #UCL

19:50 – 31. 08. 2018

4 19

tat Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme