Kauza záložníka Haška pokračuje. Fotbalista doručil Spartě jednostrannou výpověď. A nepřišel na trénink

Fotbalový záložník Martin Hašek zastoupený Markétou Vochoska Heindlovou doručil ve čtvrtek na Spartu jednostrannou výpověď své profesionální smlouvy. Ve stejný den se navíc nedostavil na trénink B-týmu. Klub to uvedl na svých oficiálních stránkách.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Hašek v dresu pražské Sparty | Zdroj: Profimedia

Spor čtyřiadvacetiletého záložníka s klubem začal před zimní přípravou, kdy s týmem odmítl odcestovat na soustředění do Španělska. Přestup do izraelského Maccabi Haifa mu nevyšel a na Letné ho mezitím přeřadili do B-týmu.

‚Hrubé porušení hráčských povinností.‘ Sparťanský záložník Hašek odmítl odletět na soustředění

Číst článek

Ve čtvrtek 12. března pak klubovému vedení poslal jednostrannou výpověď smlouvy a nepřišel na trénink. Na oficiálním webu Sparty se k celé situaci vyjádřili následovně:

„Martin Hašek se rozhodnutím o jednostranném ukončení smluvního vztahu vystavil možnému udělení vysokých sankcí, které mu budou moct být v budoucnu jako náhrada vzniklé újmy uloženy. Sparta bude postupovat v souladu s řády a postoupí věc příslušným orgánům,“ stojí v oficiálním prohlášení letenského velkoklubu.

Sparta informuje fanoušky: Martin Hašek klubu ve čtvrtek 12. 3. doručil jednostrannou výpověď profesionální smlouvy. Zároveň se bez omluvy nedostavil na trénink B-mužstva.

Sparta takový způsob vypovězení smlouvy odmítá a bude se bránit. #acsparta

bit.ly/2IG9ygx

14:44 – 13. 03. 2020

9 190

mim Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme