Fotbaloví fanoušci mohou vracet lístky na přeložené mistrovství Evropy. Dostanou zpět plnou cenu

Fanoušci, kteří se příští rok nezúčastní přeloženého mistrovství Evropy ve fotbale, mohou od úterý na internetových stránkách UEFA vracet lístky. Zpět dostanou plnou cenu. Na svém webu o tom informovala Fotbalové asociace ČR.

Nyon/Švýcarsko Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obří trofej fotbalového Eura 2020 | Foto: Mike Egerton | Zdroj: Reuters

První vlna vracení lístků potrvá do 26. května. Pokud se fanoušci plánují vydat na šampionát i v příštím roce, vstupenky jim zůstávají v platnosti. Příznivci se také mohou rozhodnout až podle aktualizovaného rozpisu zápasů, který UEFA teprve zveřejní. Poté rovněž dostanou možnost na případné vrácení lístků.

Euro bylo přesunuto z léta na příští rok kvůli pandemii koronaviru a nově se bude hrát od 11. června do 11. července 2021. Rozlosování základních skupin zůstává stejné, ale rozpis zápasů bude nový. Český celek se ve skupině utká s Chorvatskem, Anglií a jedním z postupujících z play-off Ligy národů.

⚠ 🎫 Vstupenky na EURO zůstanou platné i v příštím roce, na kdy byl šampionát kvůli pandemii koronaviru přeložený. Fanoušci je ale také mohou vrátit a zpět dostanou plnou cenu.

Více informací 📲 bit.ly/vstupenkynaEURO

📷 UEFA.com

13:37 – 05. 05. 2020

1 7

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme