Fotbal v kalamitě. Fotbalisté Olomouce nastříleli Hradci sedm gólů, přes sníh neviděli na trávník

Sněhová kalamita na Moravě zasáhla i do fotbalu. Hráči Hradce Králové přijeli přípravnému zápasu do Olomouce uprostřed hustého sněžení, zápas se tak místo na trávě odehrál na sněhu a domácí Sigma zvítězila 7:3.

Olomouc Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Když jsme začínali utkání, hustě sněžilo a nebylo vůbec vidět. S trenérem Jílkem jsme bavili, jestli to má vůbec smysl,“ řekl klubovému webu trenér Hradce Králové Karel Havlíček.

Po vydatné chumelenici umělá tráva v Olomouci zcela zapadla sněhem, pořadatelé odklidili pouze čáry pro základní orientaci. Přestože povrch vypadal vhodnější spíš pro závody na lyžích než na fotbal, zápas se odehrál.

Třetí tým ligy přesvědčivě zvládl roli favorita. Prosadila se i nová posila Sigmy Jakub Řezníček, který se výměnou za Chorého připojil k Hanákům z Viktorie Plzeň, a zvyšoval na 2:0. Po přestávce přidali po dvou gólech Hála s Manziou, Olomouc celkově vyhrála 7:3

 K Sigma Olomouc - Hradec Králové 7:3 (2:0)

Branky: 48. a 83. Martin Hála, 77. a 81. Bidje Manzia, 14. Jakub Plšek, 29. Jakub Řezníček, 64. Lukáš Kalvach- 51. a 72. Martan, 88. Pajer.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme