Hložek už Spartě na podzim nepomůže. Kvůli zlomené zánártní kůstce bude chybět čtyři měsíce

Fotbalista Sparty Adam Hložek přijde o zbytek podzimní části sezony. Ze hry ho vyřadila únavová zlomenina zánártní kůstky, kvůli níž bude pražskému klubu chybět až čtyři měsíce. Sparta informaci uvedla na svém webu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hložek naposledy naskočil do soutěžního utkání 22. října v domácím zápase Evropské ligy proti francouzskému Lille, ve kterém odehrál druhý poločas.

‚Nepřicházely karty, které měly.‘ Dočkal si po prohře s Plzní stěžoval na nepotrestané fauly

Číst článek

S týmem poté odcestoval i na venkovní střetnutí evropského poháru s AC Milán, kde už ale zůstal s podezřením na zranění pouze na tribuně.

„Lékařský štáb ACS v posledních dnech konzultoval výsledky vyšetření a možnosti léčby s odbornými pracovišti v České republice i v zahraničí. Na základě těchto poznatků pak stanovil předběžnou dobu léčby. Hojení tohoto specifického poranění bohužel obvykle trvá déle, než u zlomenin v jiných částech nohy,“ stojí v prohlášení Sparty spolu s informací o odhadované době rekonvalescence.

Osmnáctiletému útočníkovi zranění pokazilo slibně odstartovaný ročník. V lize Hložek zaznamenal čtyři branky v šesti utkáních, navíc si připsal premiérový start v základní skupině Evropské ligy i v A-týmu české fotbalové reprezentace.

wei Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme