Barák dal pátý gól v sezoně a vystřelil Veroně v italské lize vítězství nad Parmou

Záložník Antonín Barák v pondělním utkání 22. kola italské ligy rozhodl gólem o vítězství fotbalistů Verony 2:1 nad Parmou. Šestadvacetiletý český reprezentant se prosadil v 62. minutě a připsal si pátou branku v probíhajícím ročníku Serie A.

Verona Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Antonín Barák (vlevo) v souboji o míč v utkání Verona - Parma

Antonín Barák (vlevo) v souboji o míč v utkání Verona - Parma | Foto: IPA | Zdroj: Reuters

Hosty sice poslal v osmé minutě z penalty do vedení Juraj Kucka, ale chvíli nato bylo po vlastním gólu Alberta Grassiho srovnáno. Obrat domácího Hellasu dokonal po přestávce Barák a Verona díky němu vyhrála po dvou předchozích porážkách 0:2 s Udine a 1:3 s AS Řím.

V tabulce patří Veroně deváté místo se ztrátou sedmi bodů na pohárové pozice. Parma, která sice ukončila třízápasové čekání na vstřelený gól, prohrála počtvrté za sebou a je na předposledním 19. místě. Od příček zajišťujících záchranu ji dělí čtyři body.