Fotbalová Olympia Praha se opět přesouvá. Tentokrát do Radotína, kde bude hrát třetí ligu

Fotbalisté Olympie Praha se po roce vracejí do třetí ligy. Nováček druhé nejvyšší soutěže se sice v uplynulé sezoně udržel, ale vzhledem k tomu, že se chce stabilizovat a zařadit do kádru mladé hráče, rozhodlo se vedení sloučit s Radotínem na okraji Prahy a působit o soutěž níž. Klub se bude nově jmenovat Olympia Radotín.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Olympie (vlevo) v zápase proti Znojmu | Zdroj: FK Olympia Praha

Fotbalový klub Olympia Praha po roce znovu mění působiště. Tým, který se do hlavního města vloni přesunul z Hradce Králové, bude od nové sezony působit v pražském Radotíně.

Malý zázrak ve druhé lize. Nový tým FK Olympia Praha válí a bojuje o fanoušky

Číst článek

Nově vzniklá Olympia Radotín se navíc přihlásí jenom do třetí ligy místo druhé, přestože se v soutěži zachránila. Podle šéfa klubu Angelose Goulise se tým do Radotína přesouvá hlavně proto, aby měl vlastní zázemí.

„Rozhodli jsme se udělat tento krok – krok zpátky, bohužel, abychom se mohli připravovat ideálním způsobem, a ne tak hektickým, jakým jsme se připravovali předtím. Hlavně jsme rádi, že budeme mít fungující areál, kde bude moct trénovat i mládež a že se náš klub bude zabývat jen fotbalem,“ řekl na tiskové konferenci Goulis.

Olympia v předminulé sezoně postoupila z České fotbalové ligy, třetí nejvyšší soutěže, do druhé ligy. Klub, který se z Hradce Králové přesunul na pražský Strahov na stadion Evžena Rošického, neměl ani vlastní tréninkové hřiště.

Václav Rokyta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme