Bývalý fotbalista a televizní expert plivl na fanouška konkurenčního týmu, televize ho stahuje z vysílání

Bývalý anglický fotbalista a nyní televizní expert televize Sky Sports Jamie Carragher plivl během jízdy v autě na fanouška Manchesteru ve vedlejším voze. Vedení stanice ho za to dočasně stáhlo z vysílání.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Celá situace se stala po sobotním zápase, kdy Liverpool podlehl Manchesteru 1:2. Jeden z fanoušků Manchesteru si všiml Carraghera, jak jede vedle něj v autě. Začal na něj křičet: „Jamie, 2:1 kámo! Smůla, chlape!“

Liverpoolská legenda na provokace nezareagovala s chladnou hlavou a po muži plivla. Trefil se však do míst, kde seděla řidičova 14letá dcera.

Na situaci ihned reagovala televize Sky Sports, ve které dělá bývalý obránce experta, když oznámila, že Carraghera stahuje z vysílání. Neupřesnila však, na jak dlouho.

„Jsou zklamaní, že jsem vláčel jejich jméno bahnem. To není to, o co stáli a já je stáhl dolů. Miluju svojí práci a rád bych zůstal,“ řekl Carraghera pro BBC o svém setrvání ve vysílání.

Fotbalista se za své jednání okamžitě omluvil rodině po telefonu. Následně ještě dodal, že má stejně staré děti jako byla dívka v autě a byl by úplně stejně naštvaný jako její otec.

Carragherovo chování odsoudila většina místních osobností. Na svém twitterovém účtu se ho naopak zastal kolega-expert Gary Neville, bývalý hráč Manchesteru United.

„Udělal obrovskou chybu, je obrovsky zapálený pro fotbal, překročil čáru a neměl takhle reagovat. Jsem s ním v televizi tři roky a tohle je podle mě ojediný čin, kvůli kterému by s námi neměl přestat pracovat,“ uvedl Neville.

bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme