Koronavirus se objevil i ve fotbalové reprezentaci do 19 let. Přípravný zápas v Polsku byl zrušen

Po A-týmu se koronavirus objevil také v české fotbalové reprezentaci do 19 let. Kvůli dvěma pozitivním testům u členů realizačního týmu byl zrušen plánovaný pondělní přípravný zápas mladíků v Polsku. Fotbalová asociace České republiky o tom informovala na svých internetových stránkách.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalová reprezentace do 19 let

Fotbalová reprezentace do 19 let (archivní foto) | Foto: Štěpán Černý | Zdroj: www.fotbal.cz

Svěřenci trenéra Jana Suchopárka se v těchto dnech připravovali na tréninkovém kempu a ve středu odehráli vítězný zápas s třetiligovým týmem Petřkovic. Na druhý přípravný duel už ale nedojde.

V nominaci na Skotsko je 20 reprezentačních nováčků. Trenérem Holoubek, kapitánem Hubník

Číst článek

„V reprezentačním týmu do 19 let byli bohužel pozitivně testováni na covid-19 dva členové realizačního týmu. Ti byli ihned izolováni, zbytek týmu zůstává zatím na hotelu a čeká na další pokyny příslušné hygienické stanice, kterými se bude řídit,“ uvedl mluvčí FAČR Michal Jurman.

Dva pozitivně testované mělo v realizačním týmu i reprezentační „áčko.

Pro pondělní zápas Ligy národů se Skotskem kvůli tomu musel vzniknout nový výběr, který povede kouč osmnáctky David Holoubek místo trenéra Jaroslava Šilhavého. Původní výprava musela po páteční výhře 3:1 na Slovensku do izolace.

Přípravné utkání reprezentačního výběru hráčů do 19 let s Polskem, plánované na pondělí 7. září, bylo z důvodu dvou pozitivně testovaných členů realizačního týmu na COVID-19, zrušeno.
repre.fotbal.cz/pripravny-zapa…

20:36 – 06. 09. 2020

1 6

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme