Souček znovu udeřil ze vzduchu, jeho gólová hlavička přispěla k obratu West Hamu na hřišti Leedsu

Tomáš Souček se po šesti dnech opět gólově prosadil v Premier League a na rozdíl od předchozího duelu s Manchesterem United to tentokrát fotbalistům West Hamu pomohlo k výhře. V předehrávce 12. kola Londýňané zvítězili na hřišti Leedsu 2:1. Celý zápas odehrál i druhý Čech ve službách Kladivářů Vladimír Coufal.

Londýn (Aktualizováno: 7:14 12. 12. 2020) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Po čtvrtém vítězství z posledních pěti zápasů se West Ham před víkendovým programem posunul na páté místo tabulky.

Všechno, nebo nic. V Belgii se zrodila ofenzivní mašina, Beerschot se prostřílel z páté ligy až na vrchol

Souček se opět prosadil po rohu. Tentokrát ale skóroval hlavou a vstřelil třetí gól v ligové sezoně, kterým se dotáhl v klubové statistice na Michaila Antonia. Týmovou tabulku střelců vede se čtyřmi brankami Jarrod Bowen.

Součkova trefa znamenala ve 25. minutě vyrovnání, hosté už od 5. minuty prohrávali po penaltě, kterou při opakovaném pokusu proměnil polský záložník Mateusz Klich

Obrat dokonal deset minut před koncem po další hlavičce ze standardní situace italský obránce Angelo Ogbonna.