Škoda řídil dvěma góly výhru nad Gaziantepem, český útočník je v Turecku šestým nejlepším střelcem

Český fotbalový útočník Milan Škoda přispěl ve 20. kole turecké ligy dvěma zásahy k výhře Rizesporu nad Gaziantepem 3:0. Někdejší opora pražské Slavie už v letošní sezozně nasázela soupeřům osm branek a patří ji dělená šestá příčka neproduktivnějších hráčů.

Istanbul Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Útočník Milan Škoda slaví branku do sítě Genclerbirligi

Milan Škoda v dresu tureckého Rizesporu | Zdroj: Twitter @CRizesporAS

Škoda proti třetímu týmu tabulky nejprve otevřel skóre ve 42. minutě tvrdou ranou z voleje do horního růžku, na začátku druhého poločasu přidal z penalty pojistku domácích.

Fotbalisté v turecké lize nastoupili v bílých dresech, sněhová vánice však tým ‚vymazala‘ ze hřiště

Bývalý kapitán Slavie v závěru nevyužil šanci na premiérový hattrick v Turecku, protože na druhý pokutový kop šel paraguayský útočník Samu, který v 89. minutě uzavřel skóre.

Rizespor naplno bodoval po pěti zápasech a poskočil na 12. místo neúplné tabulky. Škoda je v pořadí střelců na dělené šesté příčce, vedoucí Aaron Boupendza z Hataysporu vstřelil 13 gólů.