Plzeňští fanoušci se loučí s Davidem Bystroněm. Vyvěsili transparent s přezdívkou Bizon

Fotbalista David Bystroň spáchal ve 34 letech sebevraždu. Informaci slovenského deníku Šport potvrdil pro český deník Sport jeho bratr Daniel. Bývalý stoper Viktorie Plzeň, který naposledy hrál ve Švýcarsku, se oběsil ve sklepě svého bytu. S Davidem Bystroněm se loučí také plzeňští fanoušci.

Plzeň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Transparent s hráčovou přezdívkou Bizon a také číslem 18 | Foto: Vladislav Janouškovec

Fanoušci rozvinuli transparent s hráčovou přezdívkou Bizon a také číslem 18, které nosil řízný stoper na dresu, mimo jiné třeba v zápase Ligy mistrů proti Barceloně. 

Přibývají zde i svíčky pro Davida Bystroně podobně jako před měsícem, kdy stejným způsobem odešel ze světa jeho někdejší spoluhráč František Rajtoral.

„Těžko hledám slova. Po Františku Rajtoralovi jsme přišli o dalšího vynikajícího fotbalistu a kamaráda, který s námi ve Viktorce zažil velké úspěchy. Chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit celé rodině i všem blízkým upřímnou soustrast v této těžké chvíli,“ uvedl na klubovém webu Viktorie Plzeň Adolf Šádek, generální manažer klubu.

 

Vladislav Janouškovec, niš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme