Čtyři zápasy bez branky a výhry. Real Madrid znovu prohrál, v La Lize nestačil na Alavés

Fotbalisté Realu Madrid podlehli v 8. kole španělské ligy Alavésu na jeho hřišti 0:1 a čekají na vítězství už čtyři soutěžní zápasy. Stejný počet utkání čekají i na vstřelenou branku, což je jejich nejdelší střelecký půst od roku 1985.

Madrid Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Madridský Alvaro Odriozola v souboji s Jonym z Alavésu

Madridský Alvaro Odriozola v souboji s Jonym z Alavésu | Zdroj: Reuters

Oproti zápasu v Lize mistrů na půdě CSKA Moskva se do základní sestavy Realu vrátili Bale, Modrič nebo kapitán Ramos.

Tomáš Vaclík udržel proti Realu Madrid čisté konto, Barcelona podlehla poslednímu týmu La Ligy

"Bílý balet" si přes velkou převahu v držení míče mnoho šancí nevytvořil, naopak v 77. minutě jen těsně minul branku domácí útočník Jony.

O výsledku rozhodla akce z páté minuty nastavení, kdy Courtois nedosáhl na centr po rohovém kopu a míč dopravil do branky střídající García. Alavés potvrdil skvělý vstup do soutěže a v čele tabulky bodově dohnal Real i Barcelonu.

Gironě nepomohly ani dvě branky nejlepšího střelce soutěže Stuaniho, Eibaru doma podlehla 2:3. Levante vyhrálo 1:0 v Getafe a připsalo si druhou výhru za sebou.

FP: @Deportivo Alavés 1-0 @RealMadrid (Manu García 90'+5'). #RMLiga

20:25 – 06. 10. 2018