AS Řím? Pro Patrika dobrý klub, přejeme mu to, shodují se Jankto s Barákem

V české reprezentaci teď sice není, i tak se ale o Patriku Schickovi v národním týmu mluví. O jeho mnohamilionovém přestupu do AS Řím si pochopitelně ostatní fotbalisté povídají. Nejvíc asi ti, kteří také hrají v Itálii, například Jakub Jankto s Antonínem Barákem.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Antonín Barák (uprostřed) se bude s Patrikem Schickem potkávat jako soupeř v Serii A | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

„V červenci jsem si dělal z Páti srandu. On ví, jak komunikuju a bral to úplně v pohodě,“ vrací se Antonín Barák ke svému červencovému fórku ze sociální sítě.

Schick oficiálně patří AS Řím, podepsal smlouvu na pět let

Číst článek

Patrik Schick na Instagram po krachu jednání o svém přestupu do Juventusu dal fotku, jak rybaří, a Barák to rozverně okomentoval, že „v Juve prej neberou, nebo jak to tam je?"

„Věděl jsem, jak z toho je špatný, že ten přestup nedopadl. O to víc jsem rád, že se mu teď povedlo dostat do AS Řím," přeje svému spoluhráči z národního týmu Barák.

Radost mají i fanoušci AS Řím. Ještě před podpisem smlouvy si na posilu počkali na letišti. Stovky fanoušků týmu z věčného města ve stísněných prostorech vyvolávaly: „Schické, Schické.“ Útočníka dokonce musela doprovázet policie.

„Je to něco neskutečného a myslím, že i sám Schicky si to hodně užil. V Římě to tak je. Jste tam víc na jihu a fanoušci tam jsou o něco bláznivější,“ říká druhý z vyslanců chladnější severní Itálie Jakub Jankto.

„Může to být pro něj ten správný klub, protože Juventus je extraklub a mohl by tam mít potíže. Nechci říct, že v AS Řím bude mít stoprocentní jistotu, že bude hrát všechny zápasy, ale ta šance bude o něco větší než v Juventusu,“ předpovídá momentálně služebně nejstarší český reprezentant působící v Itálii Jakub Jankto.

Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme