Ronaldo během rozcvičky trefil ženu nechtěně do hlavy. Omluvil se a věnoval jí dres

Fotbalisté Manchesteru United své úvodní utkání v základní skupině Ligy mistrů na půdě Young Boys Bern nezvládli a prohráli 1:2. Zvýšenou míru pozornosti na sebe však upoutal útočník Cristiano Ronaldo, který před zápasem nešťastně trefil ženu z pořadatelské služby míčem a vzápětí za ní osobně přišel s omluvou a věnoval jí svůj dres.

Bern Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šestatřicetiletý Portugalec se do Ligy mistrů v dresu United vrátil po 12 letech. Přestože pak v samotném utkání umístil míč do branky přesně, ještě před jeho zahájením poslal balon nad branku a nechtěně trefil ženu z pořadatelské služby.

Hvězdný Portugalec omylem trefil míčem ženu na tribuně:

Žena po zásahu upadla a ačkoliv se k ní seběhli zdravotníci, na pomoc přišel i jeden z nejlepších fotbalistů světa, aby se ujistil, že je v pořádku. Poté, co se jí Ronaldo osobně omluvil, jí věnoval svůj dres s číslem 7, který po odchodu z italského Juventusu v Anglii znovu oblékl.

Domácí zápas otočili

V zápase pak na úvodní Ronaldovu branku ve druhém poločase odpověděl Moumi Ngamaleu a vyrovnal na 1:1.

Když už se zdálo, že se oba týmy rozejdou smírně, využil v páté minutě chybné přihrávky Lingarda pohotový Siebatcheu a dokonal překvapivý obrat.