Změny ve Slavii. Generální ředitel Krob v nejvyšším vedení končí

Ve fotbalové Slavii se mění vedení. Aktuálně první klub fotbalové Fortuna ligy už dále z pozice generálního manažera nepovede Martin Krob, organizaci má řídit přímo předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ředitel Slávie Martin Krob v dubnu 2017 převzal symbolický klíč od stadionu Eden z rukou zástupce společnosti CEFC, vlevo Jaroslav Tvrdík. | Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA | Zdroj: Fotobanka Profimedia

„Martinu Krobovi patří poděkování za jeho práci, Slavii mi ve své době pomohl zachránit a postavit ji po manažerské i personální stránce. V další etapě budeme spolupracovat na strategickém směřování klubu,“ řekl klubovému webu předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slávisté vyhráli po trefách Zmrhala a Součka nad Opavou, Jablonec si poradil se Zlínem

Číst článek

Nyní už bývalý generální ředitel klubu Krob opouští nejvyšší vedení klubu po více než dvou letech, do funkce nastoupil v květnu 2016, nově bude působit v dozorčí radě.

Pozice předsedy představenstva se slučuje s pozicí výkonného ředitele klubu, organizaci tak bude řídit přímo Jaroslav Tvrdík. Novým místopředsedou představenstva se stává Tomáš Syrovátka, který byl doposud pouze řadovým členem.

Novým členem představenstva se stal Aleš Stluka, který bude mít na starosti chod stadionu a provozní agendu klubu. Další člen představenstva a sportovní ředitel Jan Nezmar přebírá plnou odpovědnost za celý sportovní úsek a mládežnickou akademii.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme