‚Sorry, ale hrajete se Slavií.‘ Sparta na twitteru opravuje kolegy z Chelsea

Blížící se zápasy čtvrtfinále Evropské ligy mezi Chelsea a Slavií přiživily i rivalitu mezi pražskými „S“. Londýnský klub totiž v informaci o prodeji vstupenek možná omylem, možná v žertu, zaměnil sešívané za jejich soupeře z Letné.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sparta a Chelsea se sice v Evropské lize utkaly, ale to se psal rok 2013 | Foto: Tony O'Brien | Zdroj: Reuters

„Ahoj Chelsea, chápeme, že jste zmatení, protože my jsme nejslavnější a nejúspěšnější klub z Prahy. Ale tentokrát hrajete se Slavií, sorry,“ zveřejnila Sparta na anglické mutaci svého twitterového účtu.

Na Chelsea má být prázdných dva tisíce míst severní tribuny, Slavia zkouší odvolání

Číst článek

Upozorňuje tak londýnský klub na pondělní článek, ve kterém londýnský klub informuje fanoušky o prodeji lístků na zápasy s West Hamem (v Premier League) a Spartou v Evropské lize. Letenští se přitom do soutěže ani nedostali, natož aby hráli její čtvrtfinále.

Jelikož byl článek na webu Chelsea vydán prvního dubna, není jasné, zda jde o chybu, nebo o aprílový žertík a narážku na rivalitu pražských klubů, mezi oběma zápasy mezi Slavií a Chelsea se totiž odehraje i derby pražských „S“.

Blues na sparťanské upozornění zatím nereagovali, v dalším článku už ale správně píšou o vstupenkách na Slavii. V diskusi fanoušci Slavie Spartu upozorňují, že zatímco červenobílí se chystají do Londýna, vrcholem následujících dnů pro rudé je zápas se Zlínem.

Uvolnění vstupenek do volného prodeje může být šancí pro fanoušky Slavie, kteří chtějí do Londýna vycestovat, ale ke vstupenkách do hostujícího sektoru se nedostanou, protože už jsou vyprodané. Na Stamford Bridge se hraje ve čtvrtek 18. dubna od 21. hodin. O týden dřív se první zápas odehraje v pražském Edenu.

Hi guys @Chelsea FC, we completely understand you are confused, since we are the most famous and most succesful club from Prague. But this time you play against Slavia, sorry...:(

06:59 – 02. 04. 2019

2275 7814

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme