Změna trestu na podmíněný. Sparťanští fanoušci se na utkání s Duklou podívají

Sparťanští fanoušci nakonec budou moci při pondělní dohrávce 21. ligového kola proti Dukle na Julisce do svého sektoru. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace vyhověla žádosti letenského klubu a změnila trest ze závěru loňského roku - uzavření sektoru pro hostující fanoušky na jedno venkovní utkání - na podmínečný se zkušební dobou na dva měsíce.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sparťanský sektor na Baníku zřejmě bude poloprázdný

(ilustrační foto) | Foto: David W Cerny | Zdroj: Reuters

„Fanoušci mohou v pondělí 18. února Spartu podpořit přímo ze sparťanského sektoru,“ informoval klub na svém webu.

Disciplinární komise LFA vyhověla žádosti Sparty o podmínečné prominutí trestu v podobě uzavření sektoru hostů při utkání 21. kola na hřišti Dukly Praha. Fanoušci tak mohou v pondělí 18. února Spartu podpořit přímo ze sparťanského sektoru. #acsparta

➡️ bit.ly/2URcyKY

14:00 – 11. 02. 2019

3 19

Sparta trest dostala za výtržnosti fanoušků při posledním podzimním utkání v Příbrami. Letenský klub zároveň dostal pokutu 200 tisíc korun, která zůstává v platnosti.
Sparťanští fanoušci při utkání v Příbrami způsobili třikrát přerušení hry. Na trávník opakovaně vhazovali světlice a v průběhu první půle také po domácím brankáři Ondřeji Kočím sněhové koule. Letenští u Litavky podtrhli nevydařený podzim a jen remizovali 1:1.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme