Změna trestu na podmíněný. Sparťanští fanoušci se na utkání s Duklou podívají

Sparťanští fanoušci nakonec budou moci při pondělní dohrávce 21. ligového kola proti Dukle na Julisce do svého sektoru. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace vyhověla žádosti letenského klubu a změnila trest ze závěru loňského roku - uzavření sektoru pro hostující fanoušky na jedno venkovní utkání - na podmínečný se zkušební dobou na dva měsíce.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

(ilustrační foto) | Foto: David W Cerny | Zdroj: Reuters

„Fanoušci mohou v pondělí 18. února Spartu podpořit přímo ze sparťanského sektoru,“ informoval klub na svém webu.

Disciplinární komise LFA vyhověla žádosti Sparty o podmínečné prominutí trestu v podobě uzavření sektoru hostů při utkání 21. kola na hřišti Dukly Praha. Fanoušci tak mohou v pondělí 18. února Spartu podpořit přímo ze sparťanského sektoru. #acsparta

➡️ bit.ly/2URcyKY

14:00 – 11. 02. 2019

3 19

Sparta trest dostala za výtržnosti fanoušků při posledním podzimním utkání v Příbrami. Letenský klub zároveň dostal pokutu 200 tisíc korun, která zůstává v platnosti.
Sparťanští fanoušci při utkání v Příbrami způsobili třikrát přerušení hry. Na trávník opakovaně vhazovali světlice a v průběhu první půle také po domácím brankáři Ondřeji Kočím sněhové koule. Letenští u Litavky podtrhli nevydařený podzim a jen remizovali 1:1.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme