Návrat se odkládá, sparťanský útočník Václav Kadlec se opět podrobil operaci kolena

Sparťanský útočník Václav Kadlec se v pondělí podrobil další operaci kolena a jeho návrat k fotbalu se znovu odkládá. Podle informací klubového webu nebude šestadvacetiletý hráč trenérovi Zdeňku Ščasnému k dispozici minimálně do konce roku.

Praha Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Václav Kadlec vstřelil Teplicím dva góly

Útočník Sparty Václav Kadlec se podrobil operaci kolena | Foto: Ondřej Deml | Zdroj: ČTK

Kadlec se kvůli zranění menisku v levém koleně podrobil artroskopii už na konci minulé sezony a přišel o poslední dvě ligová kola. Zpočátku bezproblémová rekonvalescence se ale zkomplikovala. V srpnu Kadlec přerušil přípravu a na šest týdnů se přesunul na léčení do Německa.

KADLEC | Útočník Václav Kadlec v pondělí absolvoval v Nemocnici Na Františku lehčí operační zákrok v oblasti kolene. Do konce roku tak do zápasů nezasáhne. 💪 Vašku, držíme palce a víme, že se vrátíš ještě silnější!

➡️ bit.ly/2AOoKoD

15:59 – 05. 11. 2018

3 30

V poslední době Kadlec opět začal trénovat s týmem, nyní ale musí znovu vysadit. Podle informací Sparty podstoupil lehčí operační zákrok v oblasti kolena v Nemocnici Na Františku u týmového lékaře Miroslava Sinkuleho.

V derby se Slavií kvůli zranění střídal nejlepší střelec Benjamin Tetteh a úplně fit po zranění není ani talentovaný útočník Václav Drchal. Trenér Ščasný tak má k dispozici na hrot útoku kapitána Josefa Šurala, Golgola Mebrahtua a Matěje Pulkraba. V úvahu připadá také šestnáctiletý Adam Hložek, který za A tým Sparty debutoval už v 15 letech.

ČTK, krb Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme