Návrat se odkládá, sparťanský útočník Václav Kadlec se opět podrobil operaci kolena

Sparťanský útočník Václav Kadlec se v pondělí podrobil další operaci kolena a jeho návrat k fotbalu se znovu odkládá. Podle informací klubového webu nebude šestadvacetiletý hráč trenérovi Zdeňku Ščasnému k dispozici minimálně do konce roku.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Útočník Sparty Václav Kadlec se podrobil operaci kolena | Foto: Ondřej Deml | Zdroj: ČTK

Kadlec se kvůli zranění menisku v levém koleně podrobil artroskopii už na konci minulé sezony a přišel o poslední dvě ligová kola. Zpočátku bezproblémová rekonvalescence se ale zkomplikovala. V srpnu Kadlec přerušil přípravu a na šest týdnů se přesunul na léčení do Německa.

KADLEC | Útočník Václav Kadlec v pondělí absolvoval v Nemocnici Na Františku lehčí operační zákrok v oblasti kolene. Do konce roku tak do zápasů nezasáhne. 💪 Vašku, držíme palce a víme, že se vrátíš ještě silnější!

➡️ bit.ly/2AOoKoD

15:59 – 05. 11. 2018

3 31

V poslední době Kadlec opět začal trénovat s týmem, nyní ale musí znovu vysadit. Podle informací Sparty podstoupil lehčí operační zákrok v oblasti kolena v Nemocnici Na Františku u týmového lékaře Miroslava Sinkuleho.

V derby se Slavií kvůli zranění střídal nejlepší střelec Benjamin Tetteh a úplně fit po zranění není ani talentovaný útočník Václav Drchal. Trenér Ščasný tak má k dispozici na hrot útoku kapitána Josefa Šurala, Golgola Mebrahtua a Matěje Pulkraba. V úvahu připadá také šestnáctiletý Adam Hložek, který za A tým Sparty debutoval už v 15 letech.

ČTK, krb Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme