Neklidný týden v mexickém fotbale vyvrcholil v neděli předčasným ukončením prvoligového zápasu mezi Atléticem San Luis a týmem Querétaro. Rozhodčí poslal mužstva do kabin za stavu 0:2 pět minut před koncem kvůli násilnostem fanoušků, kteří se na tribunách rvali, házeli po sobě předměty a pronikli až na hřiště.

Mexiko Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve čtvrtek bylo zase odloženo druholigové utkání mezi celky Dorados de Sinaloa a Atlante kvůli sérii útoků souvisejících s drogovými konflikty, po němž se pořádající město Culiacán ocitlo ve stavu obležení.

Konec US Citta di Palermo. Italský fotbalový klub byl kvůli ekonomickým potížím rozpuštěn

Vedle násilností zasáhl minulý týden mexický fotbal také neobvyklý protest hráčů klubu Veracruz kvůli nevyplaceným mzdám.

Fotbalisté se v úvodu pátečního domácího utkání proti Tigres odmítli dotknout míče a v prvních čtyřech minutách inkasovali bez odporu dvě branky. Na oba góly se můžete podívat na videu níže v čase 1:26 a 3:12.

Poté začali normálně hrát, ale ztrátu nedotáhli a po porážce 1:3 jsou poslední v prvoligové tabulce.