Plzeň pustila do prodeje lístky na zápas s Realem Madrid, ve frontě čekaly tři desítky fanoušků

Fotbalisté Plzně po pěti letech znovu hrají Ligu mistrů a jejich fanoušci s nimi znovu můžou procestovat zajímavá místa. Už v úterý se Západočeši představí v Římě, na konci října pak zavítají do Madridu. Klub ve čtvrtek spustil volný prodej lístků na zápas na hřišti slavného Realu.

Plzeň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Viktorie Plzeň po 5 letech hrají Ligu mistrů | Foto: David W Cerny | Zdroj: Reuters

Zájem o vstupenky byl docela velký. V půl deváté ráno, tedy půl hodinu předtím, než začal prodej lístků, už stálo ve frontě zhruba na tři desítky fanoušků. Ti největší nedočkavci tu čekali dokonce od sedmé hodiny ranní.

Liga mistrů v Plzni: do volného prodeje půjdou pouze vstupenky, které nebude chtít UEFA

Číst článek

Nešlo zdaleka jen o fotbalové fanoušky z Plzně. První ve frontě přijel dokonce až z Krnova a přespal u kamaráda. Jak sám říkal, v sedm hodin dorazil k pokladně.

„Přijeli jsme z Olomouce. Asi ve dvě ráno jsme vyjížděli, takže v půl druhé ráno jsme vstávali. Těšíme se na to, celá parta kamarádů se chystáme. Přáli jsme si Real a dostali jsme ho,“ řekl pro Radiožurnál další z fanoušků, kteří dorazili na západ Čech z Moravy.

Ceny vstupenek jsou - alespoň podle fanoušků - celkem přívětivé. Klub prodává vstupenky do třetího a čtvrtého patra madridského stadionu, a to za 1090 nebo 800 korun. Všichni čekající se shodli na tom, že nejde o přehnané ceny.

Ve čtvrtek začal volný prodej. Přednost do teď měli ti, kteří vlastní permanentku na domácí zápasy Plzně.

Čekání bylo poměrně dlouhé, protože vstupenky se vydávají na konkrétní jména a na občanský průkaz a jeden fanoušek může nakoupit maximálně pět vstupenek

nyc, bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme