Werner střídal kvůli nesnesitelně hlučným fanouškům. Nepomohly mu ani špunty do uší

Nechat se vystřídat ve 32. minutě není ve fotbale překvapivé, pokud se hráč zraní. Útočník Lipska Timo Werner se ale v úterním duelu Ligy mistrů nedokázal vyrovnat s fanoušky domácího Besiktase Istanbul. Ti byli tak hlasití, že německému fotbalistovi působil jejich řev závratě.

Istanbul Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Timo Werner (vlevo) nedohrál úterní duel fotbalové Ligy mistrů v Istanbulu.

Timo Werner (vlevo) nedohrál úterní duel fotbalové Ligy mistrů v Istanbulu. | Zdroj: Reuters

Výhoda domácího prostředí dostala v tureckém Istanbulu zcela nový rozměr. V úterním duelu fotbalové Ligy mistrů přijel na hřiště Besiktase nováček evropských pohárů z německého Lipska. Jedna z jeho hvězd Timo Werner ale odehrála v utkání jen 32 minut, pak se nechala vystřídat.

Werner si stěžoval na hlasitost domácích fanoušků, která byla „nesnesitelná a působila mu závratě“. Hostující útočník dokonce zkoušel i špunty do uší, ale ani tato improvizovaná pomoc mu nepomohla. „Nemohl jsem se vůbec soustředit na zápas. Ještě teď mi není dobře,“ říkal po zápase pro CapaMag Spor.

Besiktas nepohody hostů v bouřlivém prostředí využil a zvítězil 2:0. „Řekl si o střídání, tak jsme mu vyhověli,“ uvedl trenér hostů Ralph Hasenhuttl. „Na takovou ohlušující atmosféru nejde hráče připravit a na začátku duelu nás to výrazně ovlivnilo. Prvních dvacet minut jsme nebyli ve hře,“ dodal.

Fanoušci Besiktase tak trochu vrátili Wernerovi jeho slova o vášnivých tureckých fanoušcích, která před odletem sdělil médiím. „Do Istanbulu jedeme bez strachu. Besiktas není Bayern Mnichov nebo Borussie Dortmund.“

Michal Sobotka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít