Švédský útočník Zlatan Ibrahimović se po svém návratu do AC Milán poprvé gólově prosadil v italské lize. V zápase milánského velkoklubu na půdě Cagliari přispěl gólem k výhře 2:0.

Řím (Aktualizováno: 17:36 11. 1. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Milán otevřel skóre až na začátku druhého poločasu, když se prosadil Rafael Leao. V 64. minutě pak přišla Ibrahimovićova chvíle, který dostal přihrávku od Thea Hernándeze a přesnou střelou poslal míč levačkou ke vzdálenější tyči.

Ibrahimovićova socha se opět stala terčem vandalů. Pokáceli ji na plot, na místě zůstala jen chodidla

„Na začátku utkání jsem několik míčů zkazil, potřebuji ještě pár zápasů, než se dostanu do ideální formy. Cítím se ale skvěle. Trenér se ve druhém poločase ptal, jestli nepotřebuji vystřídat, ale nebyl to problém,“ uvedl Ibrahimovic pro televizi Sky Sports Italia.

Zlatan za AC Milán nastupoval v minulosti od roku 2010 do roku 2012 a vyhrál s ním zatím poslední ligový titul.

Poté odešel do francouzského PSG, anglického Manchesteru United a nakonec do Spojených států, kde oblékal dres LA Galaxy.

„Rossoneri“ vyhráli po třech utkáních a z osmého místa se přiblížili šestému Cagliari na rozdíl čtyř bodů.

mim Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít