Fotbalisté Bohemians stále bez bodu na dně, dařilo se Slavii

Fotbalisté Bohemians prohráli v utkání 5. kola první ligy s Libercem 0:1 a stále tak zůstávají na dně tabulky. Branku vstřelil již v šesté minutě Ivan Hodúr. Teplice zase podlehly Slavii 1:3. Ve 40. minutě poslal míč do vlastní sítě exslávista Rada, po změně stran přidal druhý gól Gedeon a hned po svém příchodu na hřiště se zapsal mezi střelce i Brazilec Adauto. V nastaveném čase snížil Kolomazník.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Jan Rosenauer

Výsledky dalších dvou zápasů 5. kola Gambrinus ligy:

Bohemians Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:1), branka: 6. Hodúr. Rozhodčí: Liba - Tulinger, Bouše. ŽK: Janáček, Obermajer, Šenkeřík, Baláž - Hodúr

Sestavy: Bohemians: Čontofalský - Petrouš, Obermajer, Janáček, Kulig (27. Valenta) - Kisel, Melecký, Dvořák (37. Baláž), Šírl - Hartig (65. Matuszny), Šenkeřík; Liberec: Kinský - Pilný, Johana, Holeňák, Janů - Papoušek, Langer, Hodúr, Zbončák - Nezmar (66. Blaha), Baffour (83. Slepička)

FK Teplice - Slavia Praha 1:3 (0:1), branky: 90. Kolomazník - 40. vlastní Rada, 67. Gedeon, 75. Adauto. Rozhodčí: Puček - Vodička, Pustka. ŽK: Skácel

Sestavy: FK Teplice: Poštulka - Gross, Rada, Lengyel - Doležal, Horváth, Voříšek, Leitner (46. Tesařík), Verbíř - Divecký (61. Kolomazník), Zelenka; Slavia Praha: Černý - L. Došek, Bejbl (51. Novotný), Petrouš, Gedeon - Piták, Kuchař (87. Jirásek), Dostálek, Skácel - T. Došek, Vachoušek (73. Adauto)

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít