Fotbalisté Brna vyhráli v dohrávce nad Teplicemi

Střídající útočník Milan Pacanda rozhodl v předposlední minutě o vítězství fotbalistů Brna 2:1 nad Teplicemi v dohrávce 11. kola první ligy. Domácí se dostali do vedení v úvodu utkání po trefě kanonýra Doška, za hosty vyrovnal v 68. minutě Horváth. Domácí se v tabulce bodově dotáhli na čtvrté Teplice a přerušili šestizápasovou sérii bez vítězství.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Jan Rosenauer

Výsledek:

1. FC Brno - FK Teplice 2:1 (1:0)
Branky: 9. Došek, 89. Pacanda - 68. Horváth. Rozhodčí: Matějek - Filípek, Talpa. ŽK: Kotůlek - Rada. Diváci: 2775

Sestavy: Brno: Belic - Živný, Křivánek, Kotůlek, Krško - Musil (90. Schuster), Zúbek, Svoboda (81. Belej), Abrahám - Došek, Švancara (70. Pacanda). Trenér: Večeřa; Teplice: Poštulka - Doležal, Rada (58. Tesařík), Hunal (78. Ryška), Leitner - Verbíř, Lengyel, Horváth, Voříšek - Rezek, Benčík (90. Zelenka). Trenér: Straka