Fotbalisté dostanou za výhru v kvalifikaci EURO sto tisíc korun

Čeští fotbaloví reprezentanti dostanou za výhru v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2004 sto tisíc korun na osobu, za remízu bude třicet tisíc. Prémiový řád, který dnes dohodlo vedení národního mužstva s hráči na turnaji na Kypru, obsahuje i částku za přátelský zápas - za výhru bude brát každý z reprezentantů třicet tisíc korun, za remízu deset tisíc.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbalisté

Hráče při jednání se svazem zastupovala pětičlenná rada ve složení Vratislav Lokvenc, Jan Koller, Karel Poborský a Vladimír Šmicer a Jiří Novotný. Poprvé se stalo, že Českomoravský fotbalový svaz zveřejnil výši prémií pro zápasy. Ještě není jasné, kolik dostanou fotbalisté v případě úspěšné kvalifikace na EURO, to se ukáže až ve chvíli, kdy tým opravdu postoupí a budou jasné výnosy z účasti na šampionátu.

Fotbalisté také dnes podepisovali reprezentační smlouvy, v nichž se zavázali k tomu, že se budou zúčastňovat zápasů a tréninkových táborů. Nechybí ani důležité body upravující marketingová práva. Reprezentant se také zavazuje, že nebude užívat doping, sázet ani poškozovat dobré jméno svazu. Hráči ještě před finále proti Kypru zvolili kapitánem národního mužstva opět Pavla Nedvěda.

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme