Fotbalisté Sparty mohou po příštím kole slavit titul

Vítězstvím v Plzni v poměru 3:2 v dohrávaném utkání 24. kola Gambrinus ligy se Sparta o další kousek přiblížila k zisku titulu. Pražané mají v čele tabulky šest kol před koncem už šestnáctibodový náskok a už jen teorie je může připravit o obhajobu loňského zlata.

Plzeň naopak na opačném pólu tabulky ztrácí jedenáct bodů na příčky znamenající záchranu. Samotné utkání přitom nevypadalo nijak jednoznačně: Plzeň dokázala dokonce po gólech Nováka a Smíška vyhrát první poločas. Sparta pak přidala, začala trestat plzeňské chyby a osm minut před koncem Junovou zásluhou dokonala obrat, který začal dvěma góly Holub.

Plzeň - Sparta 2:3 (2:1. Zápas sledoval Miroslav Uxa.

Branky: 10. Novák, 41. Smíšek - 18. a 75. Holub, 82. Jun. Rozhodčí Beneš, žluté karty Švejnoha - Obajdin, Abanda, Hašek. Utkání sledovalo 6854 diváků.

Tomáš Lörincz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít