Fotbalová Sparta má stále naději na předkolo LM

Sparta Praha má stále ještě šanci vybojovat vybojovat druhé místo v tabulce Gambrinus ligy. Její hráči dnes zvítězili v Brně nad Stavo Atikelem 1:0. Na druhou Viktorii Žižkov tak ztrácí dvě kola před koncem tři body.

AC Sparta Praha | Foto: Jan Rosenauer

Jediný gól utkání vstřelil v desáté minutě druhého poločasu Grygera z penalty. Brnu patřila první půle. Zvláště střely Pacandy z trestného kopu ve 12. minutě a Doškův volej v 31.té minutě byly gólovými šancemi. Sparta ve druhém poločase přidala a po úniku Sionka získala výhodu rozhodujícího pokutového kopu.