Fotbaloví reprezentanti se připravují v Praze proti Makedonii

Naši fotbalisté se připravují v Praze na své první letošní vystoupení. Ve středu se střetnou ve Skopji s domácí Makedonií. Trenér Chovanec v něm bude chtít vyzkoušet především nové složení obrany. Nutí ho k tomu absence potrestaných Karla Rady a Tomáše Řepky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na srazu českých fotbalových reprezentantů se sešel zajímavý výběr před středečním zápasem s Makedonií. Do Prahy se sjely evropské fotbalové hvězdy: Poborský s Nedvědem, Šmicer, Rosický nebo Lokvenc.

Trenér Jozef Chovanec si uvědomuje, že některé přátelské zápasy se jeho týmu příliš nepovedly a že v nich jeho svěřenci zaostali za výkony z kvalifikace. Podle něj je to otázka motivace, ale i nevydařená příprava je poučná, říká Chovanec. Ve Skopji bude především hledat optimální složení obrany, z níž kvůli trestům UEFA vypadli Řepka a Rada a další adepti ve svých klubech příliš nehrají. Přiznal, že uvažoval i o povolání Suchopárka, který podle jeho mínění podal v Poháru UEFA výborný výkon. Ale úvahy na toto téma překazil zraněný kotník.

V nominaci se objevil například i Tomáš Votava, obránce Mnichova 1860. Hovořil s ním Miroslav Bureš.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme