Fotbaloví reprezentanti se připravují v Praze proti Makedonii

Naši fotbalisté se připravují v Praze na své první letošní vystoupení. Ve středu se střetnou ve Skopji s domácí Makedonií. Trenér Chovanec v něm bude chtít vyzkoušet především nové složení obrany. Nutí ho k tomu absence potrestaných Karla Rady a Tomáše Řepky.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na srazu českých fotbalových reprezentantů se sešel zajímavý výběr před středečním zápasem s Makedonií. Do Prahy se sjely evropské fotbalové hvězdy: Poborský s Nedvědem, Šmicer, Rosický nebo Lokvenc.

Trenér Jozef Chovanec si uvědomuje, že některé přátelské zápasy se jeho týmu příliš nepovedly a že v nich jeho svěřenci zaostali za výkony z kvalifikace. Podle něj je to otázka motivace, ale i nevydařená příprava je poučná, říká Chovanec. Ve Skopji bude především hledat optimální složení obrany, z níž kvůli trestům UEFA vypadli Řepka a Rada a další adepti ve svých klubech příliš nehrají. Přiznal, že uvažoval i o povolání Suchopárka, který podle jeho mínění podal v Poháru UEFA výborný výkon. Ale úvahy na toto téma překazil zraněný kotník.

V nominaci se objevil například i Tomáš Votava, obránce Mnichova 1860. Hovořil s ním Miroslav Bureš.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme