Gambrinus liga v devátém kole

První fotbalová Gambrinus liga má tento víkend na programu pět zápasů devátého kola. V sobotních duelech remizoval Zlín s Olomoucí 0:0. Po drtivé porážce Zlína od Slavie minulý týden, chtěli domácí určitě napravit dojem. Z velké snahy však byl jen bezgólový výsledek. ZLÍN - OLOMOUC 0:0

I v druhém utkání Liberec Kladno hraném v sobotu se zrodila remíza. Liberec šel za třemi body brankou Hodúra v prvním poločase. Zhoršeným výkonem v druhé půli však bral jen bod po gólu kladenského Kúdely. Pro domácího trenéra Zacha to bylo poslední účinkování na trenérské židli Liberce. Po zápase s Kladnem byl odvolán. LIBEREC - KLADNO 1:1

V šestnáct hodin nedělního času přivítali Bohemians 1905 České Budějovice. Obě mužstva se nacházejí v nepříjemných patrech ligové tabulky a tak se vlastně hrálo o bodů šest. Budějovice si dvěma brankami v prvních pětačtyřiceti minutách vytvořili náskok, který udrželi až do posledního hvizdu. Hráči Bohemians svou snahu korunovali jen čtyřmi nastřelenými břevny. Budějovice však měli potřebné "štěstíčko" jak uvedl po zápase trenér Straka. BOHEMIANS - ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:2

Most v souboji s Jabloncem chtěl konečně naplno bodovat. Do přestávky se trefili tradiční střelci domácího týmu Toleski a Oboya. Toleski zaznamenal už šestou ligovou trefu. Jablonečtí už dokázali jen zkorigovat konečný stav proměněným pokutovým kopem. Prohra hostujícího týmu určitě nepomohla pozici trenéra Jablonce Luboše Kozla. MOST - JABLONEC 2:1

David Surmaj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít