Gedeon přestupuje do Slavie

Blšanský záložník Patrik Gedeon se stal po Pavlu Novotném druhou letní posilou fotbalové Slavie Praha. Pětadvacetiletý hráč podepsal se Slavií smlouvu na tři roky s dvouletou opcí a blšanský celek za něj inkasoval 12 miliónů korun. V případě postupu Slavie do Ligy mistrů dostanou Blšany další tři milióny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Gedeona chtěli také v Teplicích a Olomouci, ale nakonec uspěl pražský klub. V Blšanech patřil k nejlepším hráčům spolu s Velkoborským, o kterého má Slavia rovněž zájem.

Slavia by dále ráda získala také Jana Poláka z Brna. Jednání o jeho přestupu byla přerušena kvůli startu hráče na mistrovství světa fotbalistů do 20 let v Argentině a nyní po vyřazení českého týmu budou pokračovat.

Trenér Josef Pešice už nepočítá s Petrem Vladykou, kterému skončilo ve Slavii hostování a vedení klubu proto nevyužilo opčního práva. Jedná se i o odchodu Roberta Vágnera, který má za sebou testování v Bregenzu a v nejbližších dnech se rozhodne, zda do Rakouska přestoupí. Na hostování do Blšan odchází David Kalivoda.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme