Gólman Roman Turek podespal Českým Budějovicím

Fanoušci hokejového klubu HC České Budějovice si mohou mnout ruce spokojeností. V brance navrátilce do nejvyšší soutěže by měla i v následujících dvou letech čnít majestátní postava gólmana Romana Turka. Tak to alespoň vyplývá ze smlouvy, kterou včera mistr světa z roku 1996 a vítěz Stanleyova poháru s klubem uzavřel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Roman Turek | Foto: Hráči NHL

"Byla naplněna předběžná dohoda, podle které se čekalo, až vyprší Romanova smlouva v Calgary, což bylo k 30.6. Dohodli jsme se na dvouleté smlouvě, bez ohledu na to, jestli začne nebo nezačne NHL. Do přípravy se zapojí po dovolených, tedy 20. července," potvrdil Radiožurnálu prezident českobudějovického klubu Jaroslav David.

Turek není jedinou posilou ze zámoří, kterou by klub chtěl udržet ve svých řadách. "Máme rozjednáno s Radkem Dvořákem, Vaškem Prospalem a Alešem Kotalíkem. V jejich případě ovšem bude záležet, jak se vyvine situace s NHL," uzavřel David.

Adam Pražák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme