Hamrlík rozhodl dvěma góly o výhře Islanders

Roman Hamrlík vstřelil v pondělním utkání severoamerické NHL mezi New York Islanders a Floridou oba góly Ostrovanů a rozhodl tak o jejich výhře 2:1 v prodloužení. Hamrlík nejprve svým čtvrtým gólem v sezóně vyrovnal na začátku druhé třetiny náskok hostí na 1:1 a v 5. minutě prodloužení v přesilovce propálil z pravého kruhu pro vhazování bývalého brankáře Ostrovanů Roberta Luonga.

Roman Hamrlík | Foto: Hráči NHL

Nashville dále porazil doma Ottawu 3:2, jeho brankář Tomáš Vokoun zaznamenal při svém třináctém startu v řadě třicet zákroků. Nejdůležitější zásah přišel 33 sekund před koncem, kdy chytil do lapačky střelu Magnuse Arvedsona. Chvíli předtím zastavil levým betonem pokus Mariána Hossy.

Jaromír Jágr přispěl jednou brankou k vítězství Washingtonu nad Buffalem 4:3, za poražené se trefil Václav Varaďa. Pro Capitals to bylo už páté domácí vítězství po sobě.

Výsledky pondělních zápasů NHL:

Boston - New Jersey 0:1, New York Islanders - Florida 2:1 v prodl., Washington - Buffalo 4:3, Pittsburgh - Atlanta 2:3 v prodl., Nashville - Ottawa 3:2, Phoenix - Edmonton 4:3 v prodl., Los Angeles - Chicago 0:2, San Jose - Philadelphia 2:1.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít