Havířov senzačně vyhrál, ve šlágru Slávie lepší Pardubic

Většinu nedějně se vyvíjejících tiketů museli po 32. kole hokejové extraligy Českého Telecomu roztrhat příznivci sázení. Mezi největší překvapení patří výhra Havířova v Plzni 5:4 nebo porážka Vítkovic od Liberce 2:3 v prodloužení. V dalších zápasech vyhrál Vsetín nad Znojmem 2:0, České Budějovice nad Třincem 5:4 v prodloužení, Slávie přehrála ve šlágru kola Pardubice 5:3 a Karlovy Vary zdolaly Zlín 2:1.

HC Havířov Panthers

HC Havířov Panthers | Foto: Jan Rosenauer

Vsetínská hokejová - JME Znojemští orli 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 47. Vak (B. Ptáček), 60. Vampola (Vak, Kotásek). Rozhodčí: Rejthar - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 5:8, navíc Vak (Vsetín) na 10 minut. Bez využití. Diváci: 3021.

Vítkovice - Bílí tygři Liberec 2:3 v prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Kaděra (A. Padělek), 51. D. Moravec (Trvaj) - 3. M. Straka (Kropáč, Krstev), 37. Kašpařík (V. Novák), 61. Kábrt (Krstev, M. Straka). Rozhodčí: Svoboda - Pacal, Unzeitig. Vyloučení: 5:7, navíc Kropáč 10 minut a Jiří Hanzlík (oba Liberec) 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:2. Diváci: 4698.

Keramika Plzeň - Havířov Panthers 4:5 (3:3, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. J. Štefanka (Dobroň), 4. Matějovský, 16. Dobroň (M. Výborný, J. Štefanka), 21. Dobroň (Matějovský, M. Výborný) - 6. Martin Čech, 10. Bednařík (Lamich, Sršeň), 18. Kopecký (Hrbek), 28. Hrbek (Martin Čech, Boháček), 35. Bednařík (Sršeň). Rozhodčí: Vokurka - Pospíšil, Chytil. Vyloučení: 3:7, navíc Matějovský (Plzeň) na 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 5101.

Energie Karlovy Vary - Hamé Zlín 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Branka a nahrávky: 4. Opatovský (Kverka, Košťál), 58. Opatovský (Kverka, Hlavačka) - 28. Zubíček (Filip, I. Rachůnek). Rozhodčí: Kolísek - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 2847.

České Budějovice - Oceláři Třinec 5:4 v prodl. (2:1, 2:2, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Bartoš (Turek), 20. Slavík (Turek), 23. Turek (Štrba, Babka), 37. Míka (S. Procházka, Babka), 63. Babka (R. Suchánek) - 13. Pavelek (Marek, Žabka), 29. Malinský (Pavelek), 39. Janků (Pletka, Malinský), 49. Hašek (Meluzín). Rozhodčí: Bolina - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 3:8. Využití: 3:0, navíc Žabka (Třinec) na 10 minut. Diváci: 2910.

Slavia Praha - IPB Pojišťovna Pardubice 5:3 (1:2, 0:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 3. Sup (Duda, J. Novák), 49. Kolařík (Jaroš), 53. Jaroš (Šaffer, R. Dlouhý), 56. Sup (P. Kadlec), 58. R. Dlouhý (Šaffer) - 13. Pištek (Mikeska), 17. T. Divíšek (Vyhlídal), 49. T. Divíšek (P. Sýkora). Rozhodčí: Minář - Guth, Rittich. Vyloučení: 4:3, navíc Mikeska (Pardubice) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 3565.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít