Hejduk gólem nezabránil prohře Colorada

Hokejisté Colorada podlehli v pátečním zápase zámořské NHL Edmontonu 3:4 v prodloužení. Nezabránila tomu ani gólová trefa Milana Hejduka, při které asistoval Martin Škoula. Za vítězné Olejáře si asistenci, čtvrtou v letošní sezóně, připsal Jiří Dopita. Edmonton tak prodloužil svou vítěznou sérii. V posledních patnácti zápasech vyhrál podvanácté.

Milan Hejduk

Milan Hejduk | Foto: Hráči NHL

Další Čech Aleš Kotalík v dresu Buffala nahrál čtrnáct vteřin před koncem třetí třetiny utkání s Chicagem na branku Slováka Miroslava Šatana. Pomohl tak Sabres k remíze 1:1.

Výsledky

Buffalo - Chicago 1:1 po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Branky: 60. Šatan (Kotalík) - 4. Žamnov. Střely na branku: 27:27. Diváci: 14.872.

Florida - New York Islanders 3:3 po prodl. (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0)
Branky: 2. Jokinen (Bednář), 42. R. Johnson, 56. Huselius - 25. K. Jönsson, 39. Bates, 51. J. Blake. Střely na branku: 28:41. Diváci: 14.313.

Dallas - Atlanta 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Branky: 9. Guerin, 49. Arnott, 60. Modano - 52. Hrkac. Střely na branku: 40:22. Diváci: 18.532.

Edmonton - Colorado 4:3 v prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Branky: 16. York, 32. Carter, 49. Laraque (Dopita), 64. Chimera - 4. Hejduk (Škoula), 27. E. Messier, 42. McAmmond. Střely na branku: 27:24. Diváci: 16.839.

Phoenix - Washington 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Branky: 2. Simpson, 40. Nagy, 56. Numminen - 17. a 48. Grier, 2. Nylander, 45. Konowalchuk. Střely na branku: 33:19. Diváci: 12.696.

Jana Niklová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít