Hejduk se Škoulou obhájili pozici hvězd i v tenise

Loňští vítězové Stanleyova poháru Milan Hejduk a Martin Škoula obstáli v pozici hlavních hvězd na exhibičním turnaji hokejistů v Mladé Boleslavi, na akci konané u příležitosti výročí 100 let tenisu. Ve městě se představila řada hráčů ze zámoří, extraligy i z místního prvoligového klubu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Škoula | Foto: Hráči NHL

Hejduk se Škoulou od počátku prokazovali, že vyměnit hokejku za tenisovou raketu jim nedělá problémy a celému turnaji čtyřher i následnému play off dominovali. Zvládli i prestižní souboj s coloradskými mladíky Václavem Nedorostem a Radimem Vrbatou. Po úvodní výhře mazáků 6:1 slibovali loňští nováčci odvetu ve finále, ke které ale nakonec nedošlo.

Plánovanou cestu jim v semifinále překazili Václav Pletka a Jan Marek. Nedorost s Vrbatou si alespoň spravili chuť v boji o třetí místo proti obhájcům prvenství Tomáši Plekancovi a Ladislavu Vlčekovi. "Moc dobře jsme nehráli a moc se nedařilo. Konkurence však byla letos lepší," přiznal Plekanec mířící do Montrealu.

Coloradská čtveřice se v Mladé Boleslavi sejde i začátkem srpna, kdy hráče čeká kondiční trénink pod dohledem klubového specialisty. "To bude určitě pěkná švanda. Čeká nás hlavně posilovna, protože oni snad nic jiného neznají. Věřím ale, že se na kolo, tenis či fotbálek taky dostane," uvedl Nedorost.

Výsledky: 1. Hejduk, Škoula, 2. Pletka, Marek, 3. V. Nedorost, R. Vrbata, 4. Plekanec, L. Vlček, 5. D. Vrbata, Vyskočil, 6. T. Divíšek, Rücker.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme