Z asistenta hlavním trenérem. Bílé Tygry Liberec povede Patrik Augusta

Novým trenérem Bílých Tygrů z Liberce se stal Patrik Augusta. Dosavadní asistent Filipa Pešána se týmu ujme po přechodu Filipa Pešána do funkce šéftrenéra reprezentace. Pešán v klubu zůstává jako sportovní ředitel.

Liberec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Patrik Augusta, nový hlavní trenér Librce | Foto: Jiří Princ | Zdroj: HC Bílí Tygři Liberec

„Patrik je výborný člověk a také trenér, který už má za sebou zkušenost s rolí hlavního kouče, takže to pro něj není nic nového. Během naší spolupráce v minulé sezóně jsem si ověřil, že je velmi pracovitý a férový chlap, a těším se na jeho další práci u Bílých Tygrů,“ řekl v tiskové zprávě Bílých Tygrů ke svému nástupci Filip Pešán.

Filip Pešán je novým šéftrenérem reprezentace, v Liberci zůstává jako sportovní ředitel

Číst článek

Dosavadní hlavní kouč extraligových vicemistrů Filip Pešán nastupuje do funkce šéftrenéra reprezentace a v klubu zůstává pouze v roli sportovního. Jako hlavní trenér bude tým řídit jeho dosavadní asistent.

Patrik Augusta, který se během hráčské kariéry podíval v dresu Toronta a Washingtonu i do NHL, už zkušenosti s pozicí hlavním trenéra v extralize má. V předminulé sezoně stál na střídačce v Mladé Boleslavi, ale v listopadu byl odvolán.  

Realizační tým Liberce v roli nového asistenta doplní Jiří Kudrna, který doposud trénoval farmu Bílých Tygrů v Benátkách nad Jizerou.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme