Česko 0:0 USA

Chomutov dluží hráčům výplaty za měsíc a půl. Existence klubu není ohrožena, uklidňují Piráti

Vedení hokejových Pirátů Chomtov připustilo, že hráčům dluží peníze za více než měsíc. Problémy s nedostatkem prostředků nyní řeší s partnery klubu.

Chomutov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Piráti Chomutov | Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA | Zdroj: Profimedia

„Je pravdou, že v současné době se nedaří stabilizovat cash flow klub, z čehož vyplývá, že hráčům v tuto chvíli neodešla část výplat. K dnešnímu dni klub eviduje po splatnosti jednu výplatu a polovinu další. Zbytek odměn odešel hráčům na účet,“ přiznává v prohlášení vedení Pirátů Chomutov.

Hokejistům Chomutova dluží vedení výplaty. Do stávky zatím jít neplánují

Číst článek

Finanční komplikace prozradil Radiožurnálu po nedělním zápase klíčový útočník Pirátů Roman Vondrka. „Něco nám dluží. Ale myslím, že ta situace, co byla loni, se opakovat nebude, aspoň v mém případě. Kluci se k tomu taky postavili stejně jako já, je nás hodně, co se do toho vrhli,“ řekl Radiožurnálu Vondrka.

Aktuálně pátý tým extraligy se s nedostatkem financí potýkal už dříve. I v aktuální situaci přiznává, že si je svých závazků plně vědom a snaží se situaci vyřešit s partnery klubu.

„Klub chce zároveň uklidnit fanoušky i partnery, že není žádným způsobem ohrožena existence klubu nebo extraligová sezóna,“ píše se v prohlášení Pirátů Chomutov.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme