Hokejové Pardubice vyřadily z kádru útočníka Kousala. Je podezřelý, že řídil pod vlivem kokainu

Vedení hokejistů Dynama Pardubice vyřadilo z kádru elitního útočníka Roberta Kousala. Podle informací Mf Dnes měl třicetiletý hráč s reprezentačními zkušenostmi v tomto týdnu při policejní kontrole pozitivní orientační test na kokain.

Pardubice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vedení hokejistů Dynama Pardubice vyřadilo z kádru elitního útočníka Roberta Kousala | Foto: Josef Vostárek | Zdroj: ČTK

„Na základě informací z médií jsme Roberta Kousala vyřadili z týmu. Do oficiálního stanoviska Policie ČR nebude u mužstva. Jakmile bude jasné stanovisko Policie ČR, dáme oficiální vyjádření, jak budeme situaci řešit,“ uvedl člen představenstva a sportovní ředitel klubu Dušan Salfický na webu Dynama.

V případě, že se informace potvrdí, jeden z nejlépe placených hráčů v klubu předčasně skončí. „Pokud se oficiálně prokáže pozitivní test na drogy, okamžitě s ním ukončíme smlouvu,“ prohlásil majitel klubu Petr Dědek na twitteru.

Robert Kousal byl vyřazen z týmu. Pokud se oficiálně prokáže pozitivní test na drogy, okamžitě s ním ukončíme smlouvu @HC DYNAMO PARDUBICE

11:25 – 13. 11. 2020

14 186

Podle Mf Dnes zastavila policejní hlídka Kousala v úterý po 13. hodině. „Mohu potvrdit, že muž ročník 1990 měl při orientačním testu pozitivitu na kokain. Muž byl podroben dalšímu vyšetření biologického materiálu. Jeho výsledky policii zatím známy nejsou,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Janovská.

‚Zjistil jsem, že už to nejde.‘ Kapitán hokejových mistrů světa Rolinek ukončil kariéru

Číst článek

Policie auto zastavila proto, že řidič nerespektoval přikázaný směr jízdy při výjezdu od čerpací stanice.

Rodák z Vyškova se vrátil do Pardubic před rokem po pěti sezonách strávených na angažmá v zahraničí. V aktuálním extraligovém ročníku odehrál šest zápasů a připsal si gól a asistenci.

Kousal není prvním hráčem Pardubic, který se ocitl v podobných problémech. V červnu 2018 policisté při kontrole odhalili kokain v těle obránce Petra Čáslavy.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme