Na střídačce Pardubic končí trenér Kopřiva, hokejisty nově povede Lubina

Vedení pardubického Dynama zareagovala na sérii porážek odvoláním trenéra Břetislava Kopřivy a jeho asistentů Pavla Marka a Otakara Janeckého. Nově hráče z východu Čech povede Ladislav Lubina, kterému budou asistovat Petr Čáslava a Richard Král. Sportovním konzultantem se stane Vladimír Martinec.

Pardubice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hokejisté Pardubic slaví výhru ve východočeském derby nad Hradcem Králové | Foto: David Taneček | Zdroj: ČTK

Břetislav Kopřiva převzal mužstvo na konci října po odvolaném Miloši Holaňovi a ze začátku se mu dařilo, když hned při svém prvním utkání na lavičce Pardubic porazil ve východočeském derby Hradec Králové.

Série pokračují. Třinec devátým vítězstvím v řadě prohloubil mizérii Pardubic

Číst článek

Pak už se ale Dynamu přestalo dařit, když naposledy vyhrálo 3. listopadu na ledě Litvínova. Od té doby už osm zápasů čeká na výhru a v extraligové tabulce mu nyní patří předposlední místo o čtyři body před posledním Chomutovem.

„Věřili jsme, že první změna na postu hlavního trenéra ve spojení s posílením týmu přinese efekt v podobě zlepšení sportovních výkonů a výsledků. To se bohužel nepodařilo a aktuální situace si žádá okamžité řešení,“ uvedl ke změně na trenérském postu generální manažer klubu Dušan Salfický.

Lubina si přivedl jako své asistenty Petra Čáslava a Richarda Krále. Sám Lubina je pardubickým odchovancem a po boku Pavla Hynka se spolupodílel na zisku posledního mistrovského titulu v roce 2012.

„Věřím, že když mužstvo bude dobře pracovat a dobře trénovat, tak se dostaví i výsledky. Věřím tomu, že se zlepší hra i komunikace s fanoušky. Že to postupem času vrátíme tam, kde si všichni přejí, aby to bylo,“ říká pro Radiožurnál po svém jmenování Lubina.

⚠️ | Máme nové trenéry, k A týmu také míří v roli sportovního konzultanta Vladimír Martinec. Podrobnosti najdete na klubovém webu!
👉 hcdynamo.cz/clanek.asp?id=…

17:22 – 03. 12. 2018

7 27

bor, GUT Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme