'Nutné zkušenosti z KHL a plat 12 500 korun.' Hokejový Vsetín hledá brankáře přes úřad práce

Poněkud netradiční formu hledání posil do kádru zvolili ve vsetínském hokejovém klubu. Tým si podal inzerát na úřadě práce, že hledá brankáře na zkrácený úvazek. Pro borce, který „musí mít zkušenosti z KHL“, mají připravenou základní měsíční gáži 12 500 korun.

Vsetín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vsetínská útočník David Vítek. | Foto: Martin Pavlík | Zdroj: www.hc-vsetin.cz

Vsetínský klub podal nabídku na místo nového gólmana v sobotu večer. Hledá brankáře, který má zkušenost z ruské KHL, starty za reprezentaci a umí anglicky. Nástupní plat je pak 12 500 korun.

Nabídka vyvolala reakci i na sociálních sítích, kde si většina diskutujících myslela, že se jedná ze strany klubu o vtip. 

Sportovní manažer Vsetína Radim Tesařík však Radiožurnálu potvrdil, že klub takto skutečně hledá nového brankáře. „Měli jsme poradu, takhle jsme se na tom shodli. Takže to nyní zkoušíme takhle,“ řekl k celému případu Tesařík.

„Dá se říct, že skoro celý tým budeme mít hotový, takže ještě zkoušíme hledat gólmana,“ dodává Tesařík a vysvětluje tak, že žádné další hráče už takhle Vsetín hledat nebude.

Vsetínský klub zažil svá nejlepší léta ve druhé polovině devadesátých let. Šestkrát za sebou ovládl nejvyšší českou soutěž a jednou byl druhý.

Postupně se ale začal propadat především kvůli nedostatku financí do nižších soutěží. Nyní Vsetín hraje druhou nejvyšší ligu, ve které letos postoupil do čtvrtfinále, kde prohrál s Karlovými Vary 0:4 na zápasy.

bor, top Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme