Karlovy Vary porazily Hradec a jsou v play off, Kometa je díky výhře nad Libercem blízko čtvrtfinále

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 49. kole extraligy Hradec Králové 4:3 po samostatných nájezdech a ukončili sérii tří porážek. Zápas rozhodl kapitán Energie Václav Skuhravý. Kometa Brno zvítězila 3:2 nad Libercem a výrazně se tak přiblížila přímému postupu do play off.

Karlovy Vary (Aktualizováno: 22:41 28. 2. 2020) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hráči Brna se radují z gólu. Zleva Peter Mueller, Ivan Baranka, Daniel Rákos, Šimon Stránský a Ondřej Němec | Foto: Václav Šálek | Zdroj: ČTK

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 4:3 po sam. náj. (2:2, 1:0, 0:1 - 0:0)
Osmé Karlovy Vary se přiblížily Východočechům na sedmém místa na jediný bod. Západočeši si zároveň po devíti letech definitivně zajistili postup do předkola play off.

Kladno po 11 prohrách povstalo z popela. Rytíři porazili Spartu 4:2, vítěznou trefu obstaral Jágr

HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Pardubice porazily Plzeň 3:1 a v souboji o záchranu znovu odskočily Kladnu na rozdíl tří bodů. O osudu utkání rozhodla 28. minuta, ve které Dynamo během 34 vteřin otočilo stav z 0:1 na 2:1. Pohledný zápas pak domácí tým dotáhl až do vítězného konce. Plzeň po osmé porážce na kluzištích soupeřů v řadě klesla v tabulce na čtvrté místo.

PSG Berani Zlín - HC Verva Litvínov 4:3 v prodl. (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
Hokejisté Zlína porazili Litvínov 4:3 v prodloužení a ukončili sérii čtyř porážek. Utkání rozhodl v čase 61:19 útočník Antonín Honejsek. V dresu hostů si dvě branky a asistenci připsal Peter Jánský. Zlín je i nadále desátý, Litvínov dvanáctý. Na poslední Kladno mají Severočeši náskok tří bodů.

HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav 2:3 po sam. náj. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

HC Olomouc - HC Oceláři Třinec 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)