Útočník Bostonu Krejčí v NHL pyká za faul na Barzala, musí zaplatit přes sto tisíc korun

Český hokejista David Krejčí z Bostonu dostal v NHL pokutu 5000 dolarů (105 tisíc korun) za seknutí soupeře z New York Islanders v druhém kole play-off. V sobotním utkání, které Islanders doma vyhráli 4:1 a srovnali stav série na 2:2, fauloval holí útočníka Mathewa Barzala.

New York Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Krejčí zaplatí nejvyšší možnou pokutu, kterou hráč může podle kolektivní smlouvy v NHL dostat. Soupeře zasáhl ve druhé třetině do třísel, a třebaže rozhodčí původně signalizovali vyloučení na pět minut, po přezkoumání záznamu sáhli k dvouminutovému trestu.

Krejčí byl autorem jediné branky Bruins. Barzalův gól v 54. minutě zápas rozhodl.