V NHL skórovali Kaše i Gudas, Neuvirth zazářil 38 zákroky

Obránce Philadelphie Radko Gudas do prázdné branky pojistil vítězství nad Las Vegas 4:1, v brance Flyers zářil Michal Neuvirth, kterého vyhlásili třetí hvězdou zápasu. Ondřej Kaše dal první gól Anaheimu, ale body za výhru bere i díky přihrávce Tomáše Hertla San Jose. Michael Frolík asistoval u obratu Calgary.

Las Vegas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michal Neuvirth si připsal 38 zákroků

Michal Neuvirth si připsal 38 zákroků | Foto: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports | Zdroj: Reuters

Michala Neuvirtha v brance Philadelphie sice ve 12. minutě překonal obránce Las Vegas Brayden McNabb, ale to byla poslední střela, kterou český gólman pustil za svá záda.

Dominik Simon v NHL zaznamenal dvě asistence. Crosby překonal hranici 400 branek

Skóre ještě před první přestávkou vyrovnal Couturier a v závěru druhé části rozhodli Flyers dvěma góly během tří minut o čtvrté výhře v řadě. Když to za stavu 1:3 Golden Knights zkusil bez brankáře, uzavřel přes celé hřiště skóre Radko Gudas.

Michalu Neuvirthovi statistici napočítali 38 zákroků a český gólman byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Ondřej Kaše táhl snahu Anaheimu o třetí výhru v řadě. Neuběhly ani tři minuty, když český útočník překvapil od mantinelu gólmana Sharks Jonese a otevřel skóre, ve 46. minutě dokončil jeho práci Cam Fowler a zvýšil na 2:0.

Jenže Kačerům to stačilo jen na bod. V polovině třetí třetiny Tomáš Hertl od mantinelu připravil pozici Coutureovi, který snížil, při závěrečné power play vyrovnal Timo Meier a Žraloci byli úspěšnější i v samostatných nájezdech.

Calgary ještě před třetí třetinou prohrávalo v New Yorku na ledě Islanders 1:2, posledním dvaceti minutám ale vládl Matthew Tkachuk. Vyrovnávací gól mu přihrávkou na brankoviště připravil Michael Frolík a 65 sekund před koncem rozhodl chytrou tečí Hamonicovy střely na 3:2.

NHL:

Winnipeg - NY Rangers 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Branky: 2. Ehlers - 19. Zuccarello, 57. J. Vesey, 60. Grabner. Střely na branky: 38:28. Diváci: 15 321. Hvězdy utkání: 1. Lundqvist (NY Rangers), 2. Hellebuyck (Winnipeg), 3. Zuccarello (NY Rangers).

Washington - Detroit 4:5 v prodl. (1:1, 0:3, 3:0 - 0:1)
Branky: 5. Ovečkin, 43. Connolly, 55. Orlov, 60. Bäckström - 40. a 63. Tatar, 14. Abdelkader, 37. Glendening, 38. A. Mantha. Střely na branky: 27:29. Diváci: 18 506. Hvězdy utkání: 1. Tatar (Detroit), 2. Bäckström, 3. Beagle (oba Washington).

Dallas - Vancouver 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
Branky: 3. a 35. R. Boucher, 12. J. Virtanen, 14. Vanek, 25. Horvat, 48. Gudbranson. Střely na branky: 30:41. Diváci: 17 889. Hvězdy utkání: 1. R. Boucher, 2. J. Virtanen, 3. Markström (všichni Vancouver).

Anaheim - San Jose 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Branky: 3. Kaše, 47. Fowler (Kaše) - 51. Couture (Hertl), 60. Meier, rozhodující sam. nájezd Pavelski. Střely na branky: 27:39. Diváci: 17 435. Hvězdy utkání: 1. Meier (San Jose), 2. Kaše, 3. J. Gibson (oba Anaheim).

New Jersey - Boston 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Branky: 17. M. Wood, 21. T. Hall, 32. Palmieri - 14. a 23. Krug, 20. Schaller, 52. McQuaid, 60. Bergeron. Střely na branky: 38:27. Diváci: 16 514. Hvězdy utkání: 1. McQuaid (Boston), 2. T. Hall (New Jersey), 3. Krug (Boston).

NY Islanders - Calgary 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Branky: 4. Cizikas, 23. Beauvillier - 50. a 59. Tkachuk (na obě Frolík), 31. Jankowski. Střely na branky: 25:42. Brankář David Rittich (Calgary) odchytal 2 sekundy. Diváci: 11 192. Hvězdy utkání: 1. Tkachuk, 2. Jankowski (oba Calgary), 3. Cizikas (NY Islanders).

Vegas - Philadelphia 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Branky: 12. McNabb - 18. Couturier, 38. MacDonald, 40. Giroux, 58. Gudas. Střely na branky: 39:18. Brankář Michal Neuvirth (Philadelphia) odchytal celý zápas, inkasoval 1 gól z 39 střel a úspěšnost zásahů měl 97,4 procenta. Diváci: 18 220. Hvězdy utkání: 1. Couturier (Philadelphia), 2. McNabb (Vegas), 3. Neuvirth (Philadelphia).

Buffalo - Colorado 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
Branky: 8. B. Pouliot, 34. C. Nelson, 53. R. O'Reilly, 58. E. Kane - 1. Kerfoot, 10. Nieto, 22. C. Wilson, 44. Jost, 48. G. Bourque. Střely na branky: 32:27. Diváci: 17 646. Hvězdy utkání: 1. C. Wilson (Colorado), 2. R. O'Reilly (Buffalo), 3. G. Bourque (Colorado).

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít