Hokejový útočník David Pastrňák po pauze způsobené koronavirem góly dávat nezapomněl. V přípravném zápase před restartem NHL se prosadil proti Columbusu, kterému však nakonec Boston i Davidem Krejčím v sestavě podlehl 1:4. Stejným výsledkem zdolali v Edmontonu hráči Vegas Arizonu, Nashville porazil Dallas 2:0.

Toronto (Aktualizováno: 7:57 31. 7. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Útočník David Pastrňák slaví gól v zápase s Montrealem

David Pastrňák se řaduje ze vstřeleného gólu | Foto: Eric Bolte-USA TODAY Sports | Zdroj: Reuters

V základní části stihl čtyřiadvacetiletý rodák z Havířova soupeřům nasázet 48 gólů a forma se ho drží i po pauze způsobené pandemií.

Gólový návrat českých útočníků na led. V přípravě na NHL se dvakrát trefil Kubalík, jednou i Chytil

V době, kdy domácí vedli už 3:0, se Pastrňák ocitl sám před brankářem Elvisem Merzlikinsem a chladnokrevnou kličkou umístil puk mezi jeho betony.

To bylo však ze strany Bruins vše a když Columbus přidal v poslední minutě do prázdné brány ještě jeden gól, bylo o výsledku rozhodnuto.

V úvodním a jediném přípravném duelu po dlouhé herní odmlce odehrál Pastrňák více než 17 minut a se čtyřmi střeleckými pokusy mezi tyče byl nejaktivnějším hráčem svého týmu.