Boj o život v hokejové OHL. Brankář zůstal po kolizi v kaluži krve, utkání se nedohrálo

Hrůzným scénám přihlíželi hráči a diváci v utkání zámořské juniorské ligy OHL mezi Niagara IceDogs a London Knights. To bylo předčasně ukončeno už 43 sekund po začátku druhé třetiny, kdy došlo ke srážce domácího brankáře Josepha „Tuckera“ Tynana s dvěma hráči. Tynan zůstal po zásahu bruslí do nohy ležet na ledě v kaluži krve. Ještě v noci byl sedmnáctiletý hokejista operován.

St. Catharines (Kanada) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zápas byl přerušen ihned po kolizi. Tynan se při přesunu brankovištěm srazil se spoluhráčem Ivanem Lodniou a také obráncem Knights Hunterem Skinnerem, načež se pod ním objevila kaluž krve.

Oba týmy poté obklopily ležícího brankáře, který byl s hlubokými tržnými ranami na pravé noze převezen do nemocnice. Už necelé tři hodiny po incidentu publikoval tým Niagary tweet, že je chicagský rodák po operaci a stabilizován.

„Takové zranění, jako bylo toto, nemůžete nikdy očekávat. Všichni se modlíme za Tuckera a doufáme v jeho brzké zdravení,“ uvedl generální manažer Knights Rob Simpson.

Podle oficiálního vyjádření OHL bude zápas mezi IceDogs a Knights přeložen na neurčité datum.

wei Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme